KONTRAST:
Białe litery na czarnym tle Źółte litery na czarnym tle Czarne litery na źółtym tle
ROZMIAR TEKSTU:
A  A+  A++
KOLORYSTYKA:
DOMYŚLNY WYGLĄD

Oficjalna strona Miasta i Gminy Siewierz, Data: ,
Siewierz
Pogoda Temperatura: 3°C
Pręd. wiatru: 14 km/h
Ciśnienie: 1016 hPa
Deszcz: 0,0 mm


 
BAJKOLANDIA NAJMŁODSZYCH: PRZYGODY PIPPI

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców Gminy Siewierz na przedstawienie pt. "Przygody Pippi". Przedstawienie w ramach Bajkolandii Najmłodszych odbędzie się w dniu 22 listopada 2019 r. (piątek) o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu. Wstęp jest bezpłatny.

< LISTOPAD 2019 >
ND PN WT ŚR CZ PT SO
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Data rozpoczęcia: 2019-11-22 16:00
Data zakończenia: 2019-11-22 17:00
Lokalizacja wydarzenia:
Sala widowiskowa MGCKSiT
KAMERA INTERNETOWA - SIEWIERZ - RYNEK
Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy Siewierz
eUrząd
ePUAP
SEKAP
Związek Powiatów Polskich
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
Poradnik ekologiczny
Brynica to nie granica

 
 

Telefon do referatu: 32 64 99 465
E-mail do referatu: Inwestycje@Siewierz.pl


Pokój nr 38
Kierownik Wydziału Rozwoju, Inwestycji, Funduszy i Zamówień Publicznych inż. Dariusz Nowak
Tel. 32 64 99 466
E-mail: D.Nowak@Siewierz.pl

Inspektor d/s budownictwa mgr inż. Karol Molendowski
Tel. 32 64 99 468
E-mail: K.Molendowski@Siewierz.pl

Inspektor d/s budownictwa Piotr Krasucki
Tel. 32 64 99 472
E-mail: P.Krasucki@Siewierz.pl

Inspektor d/s budownictwa mgr inż. Paulina Mańka
Tel. 32 64 99 471
E-mail: P.Nowak@Siewierz.pl

Pokój nr 37
Inspektor d/s współpracy zagranicznej i pozyskiwania Środków Zewnętrznych mgr Barbara Ciesielska-Pogoda
Tel. 32 64 99 469
E-mail: B.Ciesielska@Siewierz.pl

Inspektor d/s pozyskiwania środków zewnętrznych i obsługi inwestora mgr Joanna Trzcionka
Tel. 32 64 99 473
E-mail: J.Trzcionka@Siewierz.pl

Pokój nr 30
Zastępca Kierownika Wydziału Rozwoju, Inwestycji, Funduszy i Zamówień Publicznych mgr inż. Agnieszka Dobrowolska
Tel. 32 64 99 467
E-mail: A.Dobrowolska@Siewierz.pl

Podinpektor d/s zamówień publicznych mgr Agnieszka Kańtoch
Tel. 32 64 99 467
E-mail: A.Gora@Siewierz.pl




Budżet Gminy
Podatki lokalne
Uchwały Rady Miejskiej w Siewierzu
Zarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy
Zamówienia publiczne
Komunikaty i obwieszczenia
Śląski Urząd Wojewódzki
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Geoportal
Komenda Powiatowa Policji
Państwowa Straż Pożarna
Geoportal powiatu będzińskiego
Informator o dotacjach UE
Miejsko Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki
Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna
Starostwo Powiatowe w Będzinie
Zakład Usług Wodnych i Kanalizacyjnych
Towarzystwo Społeczno-Kulturalne "Niwy"
Ośrodek Pomocy Społecznej w Siewierzu
Copyright © Urząd Miasta i Gminy Siewierz Licznik odwiedzin: 23790761
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że serwis internetowy www.siewierz.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.