-
RADNI RADY MIEJSKIEJ W SIEWIERZU
Lista
-
Kadencja 2018-2023
Okręg 1:
SIEWIERZ ulice: Boczna, Długa, Górna, Graniczna, Kamienna, Młyńska, Rzeczna, Słoneczna, Wczasowa, Wiklinowa, Willowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wygodna, Zagłębiowska.
SOŁECTWO GOŁUCHOWICE: Gołuchowice -
Kadencja 2018-2023
Okręg 2:
SIEWIERZ ulice: Altanka, Chmielowskie, Cmentarna, Czarnieckiego, Długosza, Dobrej Nadziei, Dzikiej Wiśni, Górki, Jeziorna, Kopernika, Kościuszki, Krakowska, Kręta, Krótka, Ludowa, Łysa Góra, Nawrota, Nowomiejska, Oleśnickiego, Plac Ogrójecki, Plac Róży Wiatrów, Plac Strażacki, Podgórna, Rynek, Stawowa, Stoczkowa, Strumień, Ściegna, Wichrowe Wzgórze, Wolności, Zielona, Zielone Wzgórze. -
Kadencja 2018-2023
Okręg 3:
SIEWIERZ ulice: Cicha, Fryderyka Chopina (dawna Krasickiego), Generała Sikorskiego, Księdza Gietyngiera, Letniskowa, Łąkowa, Miodowa, Ogrodowa, Parkowa, Polna, Spokojna, Stolarska, Targowa. -
Kadencja 2018-2023
Okręg 4:
SIEWIERZ ulice: Akacjowa, Bednarska, Bema, Brzozowa, Grabowa, Grzybowa, Ignacego Paderewskiego (dawna Sawickiej), Jałowcowa, Jodłowa, Klonowa, Legionistów, Lipowa, Modrzewiowa, Olchowa, Rymarska, Wierzbowa, Wrzosowa, Zbożowa, Ziołowa. -
Kadencja 2018-2023
Okręg 5:
SIEWIERZ ulice: Będzińska, Bohaterów, Bytomska, Chabrowa, Marszałka Piłsudskiego, Nad Zalewem, Piaskowa, Relaksowa, Rybacka, Sadowa, Sosnowa, Sucha, Warszawska, Wesoła, Wspólna, Zacisze. -
Kadencja 2018-2023
Okręg 6:
SIEWIERZ ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Częstochowska, Dąbrowskiego, Mickiewicza, Plac Wojska Polskiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Tartaczna, Towarowa, Władysława Łokietka, Żeromskiego, Żwirki i Wigury. -
Kadencja 2018-2023
Okręg 7:
SIEWIERZ ulice: Bacholińska, Kielecka, Klubowa, Kolejowa, Krzywa, Leśna, Mostowa, Nowa, Przemysłowa, Sportowa, Strażacka, Trojedzianka, Wąska, Wodna, Zdrojowa, Źródlana. -
Kadencja 2018-2023
Okręg 8:
SOŁECTWO ŻELISŁAWICE ulice: Goplana, Kwiatowa, Niwecka, Ostoi, Piastów, Podleśna, Przyjaźni, Przyszłości, Rolnicza, Zarzecze.
Dzierżawa
Słowik -
Kadencja 2018-2023
Okręg 9:
SOŁECTWO ŻELISŁAWICE ulice: Górny Las, Siewierska
Czekanka
SOŁECTWO LEŚNIAKI: Leśniaki -
Kadencja 2018-2023
Okręg 10:
SOŁECTWO BRUDZOWICE ulice: Cisowa, Gajowa, Główna, Jagodowa, Katowicka, Krzanów, Leśniczówka, Osiedlowa, Przykościelna, Surmy, Szkolna. -
Kadencja 2018-2023
Okręg 11:
SOŁECTWO DZIEWKI ulice: Kazimierzówka, Niwy, Pańskie, Pasternik, Podbagnie, Podgródkowa, Podżarze, Witolda Pileckiego.
SOŁECTWO NOWA WIOSKA: Nowa Wioska -
Kadencja 2018-2023
Okręg 12:
SOŁECTWO PODWARPIE: Hektary, Marcinków, Podwarpie, Zawarpie
Wojkowice Kościelne ulica: Przeczycka
SOŁECTWO TULISZÓW ulice: Bratków, Dębowa, Fiołków, Gwiezdna, Jarzębinowa, Jasna, Kalinowa, Magnoliowa, Osiedle Bażantów, Osiedle Słoneczne, Paryska, Piękna, Pogodna, Poziomkowa, Radosna, Spacerowa, Storczyków, Szeroka, Świerkowa, Tęczowa, Tulipanów, Urocza, Wakacyjna, Widokowa, Zaciszna. -
Kadencja 2018-2023
Okręg 13:
SOŁECTWO WOJKOWICE KOŚCIELNE ulice: Drogowców, Piastowska, Podskale, Wschodnia, Zachodnia, Zawodzie. -
Kadencja 2018-2023
Okręg 14:
SOŁECTWO WOJKOWICE KOŚCIELNE ulice: Dąbrowska, Karsów, Kościelna, Pierkowskie, Różana. -
Kadencja 2018-2023
Okręg 15:
SOŁECTWO WARĘŻYN: Kuźnica Piaskowa, Kuźnica Podleśna, Kuźnica Warężyńska, Podwarężyn, Przedwarężyn, Warężyn