• STRUKTURA ORGANIZACYJNA URZĘDU

BURMISTRZ MIASTA I GMINY SIEWIERZ

mgr Zdzisław Banaś

  • Telefon do sekretariatu:
    32 64 99 400, 32 64 99 401

  • Przyjmowanie interesantów
    Wtorek 14:00 - 16:00

ZASTĘPCA BURMISTRZA MIASTA I GMINY SIEWIERZ

mgr Damian Dawczyński

  • SEKRETARZ MIASTA I GMINY SIEWIERZ

    mgr Urszula Radziwołek
  • SKARBNIK GMINY

    mgr Agnieszka Zarychta
  • REFERAT PODATKÓW I OPŁAT
    • Telefon do referatu: 32 64 99 407, 32 64 99 412
      Pokój Nr 9
      Kierownik Referatu Podatków i Opłat:
      Iwona Karcz
      Telefon: 32 64 99 408
      E-mail: I.Karcz@Siewierz.pl

      Inspektor ds. wymiaru i księgowości podatków i opłat
      mgr Monika Korusiewicz
      Telefon: 32 64 99 418
      E-mail: M.Korusiewicz@Siewierz.pl

      Inspektor ds. wymiaru i księgowości podatków i opłat
      Mariola Fira
      Telefon: 32 64 99 410
      E-mail: M.Fira@Siewierz.pl

      Inspektor ds. wymiaru i księgowości podatków i opłat
      mgr inż. Justyna Dawczyńska
      Telefon: 32 64 99 415
      E-mail: J.Dawczynska@Siewierz.pl

      Inspektor ds. wymiaru i księgowości podatków i opłat
      mgr Agnieszka Małota
      Telefon: 32 64 99 411
      E-mail: A.Malota@Siewierz.pl

      Pokój Nr 1
      Inspektor ds. wymiaru podatków
      mgr Monika Majewska
      Telefon: 32 64 99 414
      E-mail: M.Majewska@Siewierz.pl

      Inspektor ds. wymiaru podatków
      mgr Ewa Balcerek
      Telefon: 32 64 99 413
      E-mail: E.Balcerek@Siewierz.pl

      Punkt Wpłat Bezgotówkowych Urzędu Miasta i Gminy Siewierz jest czynny w godzinach pracy urzędu.

  • REFERAT KSIĘGOWOŚCI FINANSOWO - BUDŻETOWEJ
    • Telefon do referatu: 32 64 99 426

      Pokój Nr 16
      Główny Księgowy
      mgr Edyta Korzus
      Telefon: 32 64 99 429
      E-mail: E.Korzus@Siewierz.pl

      Pokój Nr 17
      Inspektor ds. księgowości budżetowej
      mgr Justyna Dziuba
      Telefon: 32 64 99 430
      E-mail: J.Dziuba@Siewierz.pl

      Inspektor ds. księgowości finansowo budżetowej
      mgr Aleksandra Legawiec
      Telefon: 32 64 99 464
      E-mail: A.Legawiec@Siewierz.pl

      Pokój Nr 18
      Inspektor ds. księgowości budżetowej
      mgr Danuta Skalska
      Telefon: 32 64 99 428
      E-mail: D.Skalska@Siewierz.pl

      Inspektor ds. księgowości budżetowej
      mgr Dorota Pawińska
      Telefon: 32 64 99 427
      E-mail: D.Pawinska@Siewierz.pl

  • REFERAT ORGANIZACYJNY I SPRAW OBYWATELSKICH
    • Telefon do referatu: 32 64 99 431

      Pokój Nr 19
      Kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich
      mgr Ewa Orłowska
      Telefon: 32 64 99 432
      E-mail: E.Orlowska@Siewierz.pl

      Pokój Nr 12
      Sekretarka
      mgr Karolina Struska
      Telefon: 32 64 99 400/401
      E-mail: K.Struska@Siewierz.pl

      Punkt Obsługi Interesanta
      Inspektor ds. obsługi POI i GCI
      mgr Tomasz Lebiocki
      Telefon: 32 64 99 420
      E-mail: T.Lebiocki@Siewierz.pl

      Inspektor ds. ewidencji ludności, dowodów osobistych i spraw wojskowych
      Anna Boroń
      Telefon: 32 64 99 434
      E-mail: A.Boron@Siewierz.pl

      Pomoc administracyjna
      Grażyna Bal
      Telefon:32 64 99 420
      E-mail: G.Bal@Siewierz.pl

      Pracownik gospodarczy

  • REFERAT OŚWIATY, KULTURY I PROMOCJI
    • Telefon do referatu: 32 64 99 480

      Pokój Nr 35
      Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Promocji:
      dr Katarzyna Węcel-Ptaś
      Telefon: 32 64 99 481
      E-mail: K.Wecel-Ptas@Siewierz.pl

      Inspektor ds. promocji
      lic. Marcin Machura
      Telefon: 32 64 99 485
      E-mail: M.Machura@Siewierz.pl

      Podinspektor ds. edukacji i kultury
      mgr Paulina Janas
      Telefon: 32 64 99 483
      E-mail: P.Janas@Siewierz.pl

      Inspektor ds. edukacji i kultury
      mgr Sylwia Filipczyk
      Telefon: 32 64 99 483
      E-mail: S.Filipczyk@Siewierz.pl

      Pomoc Administracyjna
      mgr inż. Grzegorz Bański
      E-mail: G.Banski@Siewierz.pl

  • REFERAT GOSPODARKI GRUNTAMI I OCHRONY ŚRODOWISKA
    • Telefon do referatu: 32 64 99 442, 32 64 99 446

      Pokój Nr 31
      Kierownik Referatu Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska
      mgr Renisława Sułkowska
      Telefon: 32 64 99 447
      E-mail: R.Sulkowska@Siewierz.pl

      Pokój Nr 32
      Halina Wyszyńska
      Telefon: 32 64 99 448
      E-mail: H.Wyszynska@Siewierz.pl

      Inspektor ds. geodezji
      Grażyna Jakubczyk
      Telefon: 32 64 99 449
      E-mail: G.Jakubczyk@Siewierz.pl

      Pokój Nr 23
      Inspektor ds. ochrony środowiska
      mgr inż. Ewelina Tondos-Hąc
      Telefon: 32 64 99 443
      E-mail: E.Tondos@Siewierz.pl

      Inspektor ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami
      mgr inż. Ireneusz Baliński
      Telefon: 32 64 99 444
      E-mail: I.Balinski@Siewierz.pl

      Inspektor ds. ochrony środowiska
      mgr inż. Agnieszka Gajek
      Telefon: 32 64 99 445
      E-mail: A.Gajek@Siewierz.pl

  • REFERAT PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO
    • Telefon do referatu: 32 64 99 450

      Pokój Nr 25
      Kierownik Referatu Planowania Przestrzennego
      Ewa Czerwińska
      Telefon: 32 64 99 452
      E-mail: E.Czerwinska@Siewierz.pl

      Inspektor ds. planowania przestrzennego
      mgr Justyna Borkowska
      Telefon: 32 64 99 451
      E-mail: J.Borkowska@Siewierz.pl

      Inspektor ds. planowania przestrzennego
      Małgorzata Merta
      Telefon: 32 64 99 451
      E-mail: M.Merta@Siewierz.pl

  • REFERAT GOSPODARKI KOMUNALNEJ I LOKALOWEJ
    • Telefon do referatu: 32 64 99 458

      Pokój Nr 34
      Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Lokalowej
      mgr inż. Małgorzata Zdeb
      Telefon: 32 64 99 458
      E-mail: M.Zdeb@Siewierz.pl

      Inspektor d/s Gospodarki Lokalowej
      mgr Agnieszka Gajewska
      Telefon: 32 64 99 460
      E-mail: A.Gajewska@Siewierz.pl

      Inspektor ds. Gospodarki Komunalnej w zakresie dot. dróg
      mgr inż. Karol Czekaj
      Telefon: 32 64 99 461
      E-mail: K.Czekaj@Siewierz.pl

      Inspektor ds. gospodarki komunalnej
      mgr inż. Zbigniew Wylężek
      Telefon: 32 64 99 459
      E-mail: Z.Wylezek@Siewierz.pl

      Inspektor ds. gospodarki komunalnej
      mgr Elżbieta Brzozowska
      Telefon: 32 64 99 460
      E-mail: E.Brzozowska@Siewierz.pl

  • WYDZIAŁ ROZWOJU, INWESTYCJI, FUNDUSZY I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
    • Telefon do referatu: 32 64 99 465
      E-mail do referatu: Inwestycje@Siewierz.pl

      Pokój Nr 38
      Kierownik Wydziału Rozwoju, Inwestycji, Funduszy i Zamówień Publicznych
      inż. Dariusz Nowak
      Telefon: 32 64 99 466
      E-mail: D.Nowak@Siewierz.pl

      Zastępca Kierownika d/s inwestycji
      mgr inż. Paulina Mańka
      Telefon: 32 64 99 471
      E-mail: P.Manka@Siewierz.pl

      Inspektor d/s budownictwa
      mgr inż. Joanna Cesarz-Bajan
      Telefon: 32 64 99 472
      E-mail: J.Cesarz-Bajan@Siewierz.pl

      Inspektor d/s budownictwa
      mgr inż. Magdalena Gorzkowska
      Telefon: 32 64 99 468
      E-mail: M.Gorzkowska@Siewierz.pl

      Pokój nr 37
      Zastępca Kierownika d/s pozyskiwania środków zewnętrznych
      mgr Joanna Trzcionka
      Telefon: 32 64 99 473
      E-mail: J.Trzcionka@Siewierz.pl

      Inspektor d/s współpracy zagranicznej i pozyskiwania środków zewnętrznych
      mgr Barbara Ciesielska-Pogoda
      Telefon: 32 64 99 469
      E-mail: B.Ciesielska@Siewierz.pl

      Pokój nr 30
      Zastępca Kierownika d/s zamówień publicznych
      mgr inż. Agnieszka Dobrowolska
      Telefon: 32 64 99 467
      E-mail: A.Dobrowolska@Siewierz.pl

      Podinpektor d/s zamówień publicznych
      mgr Agnieszka Kańtoch
      Telefon: 32 64 99 467
      E-mail: A.Kantoch@Siewierz.pl

  • SAMODZIELNE STANOWISKO DS. OBSŁUGI BIURA RADY MIEJSKIEJ
    • Pokój Nr 36
      Inspektor ds. obsługi Biura Rady Miejskiej
      mgr Wioleta Sobczyk
      Telefon: 32 64 99 462
      E-mail: W.Sobczyk@Siewierz.pl

  • SAMODZIELNE STANOWISKO DS. URZĘDU STANU CYWILNEGO
    • Pokój Nr 4
      Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
      mgr Beata Galon-Śliwa
      Telefon: 32 64 99 416
      E-mail: B.Galon-Sliwa@Siewierz.pl

  • SAMODZIELNE STANOWISKO DS. AUDYTU WEWNĘTRZNEGO
    • Pokój Nr 20
      Audytor Wewnętrzny
      mgr Justyna Tomasik
      Telefon: 32 64 99 423
      E-mail: J.Tomasik@Siewierz.pl

  • SAMODZIELNE STANOWISKO DS. EWIDENCJI DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, KULTURY FIZYCZNEJ I ZDROWIA
    • Pokój Nr 15
      Inspektor ds. ewidencji działalności gospodarczej, kultury fizycznej i zdrowia
      mgr Barbara Nowak
      Telefon: 32 64 99 425
      E-mail: B.Nowak@Siewierz.pl

  • SAMODZIELNE STANOWISKO - RADCA PRAWNY
  • SAMODZIELNE STANOWISKO DS. DZIAŁALNOŚCI GMINNEGO CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO
    • Pokój Nr 27
      Inspektor ds. Zarządzania Kryzysowego, Spraw Obronnych i Obrony Cywilnej
      mgr Olga Brzozowska
      Telefon: 32 64 99 457
      E-mail: O.Brzozowska@Siewierz.pl

  • REFERAT DS. INFORMATYKI
    • Telefon do referatu: 32 64 99 433

      Pokój Nr 28
      Kierownik Referatu ds. informatyki
      mgr inż Łukasz Matyja
      Telefon: 32 64 99 433
      E-mail: L.Matyja@Siewierz.pl

      Inspektor ds. informatyki
      mgr inż Jarosław Fliski
      Telefon: 32 64 99 433
      E-mail: J.Fliski@Siewierz.pl

  • SEKRETARIAT
  • PUNKT OBSŁUGI INTERESANTA
  • SAMODZIELNE STANOWISKO KOMENDANT GMINNY DS. OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ
    • Pokój Nr 27
      Samodzielne stanowisko Komendant gminny ds. ochrony przeciwpożarowej
      mgr inż. Andrzej Machura
      Telefon: 32 64 99 457
      E-mail: A.Machura@Siewierz.pl

  • SAMODZIELNE STANOWISKO KOORDYNATOR DS. DOSTEPNOŚCI
    • Pokój Nr 15
      Samodzielne stanowisko Koordynator ds. dostępności
      mgr Barbara Nowak
      Telefon: 32 64 99 425
      E-mail: B.Nowak@Siewierz.pl