• 20
    LIP 2022

  • Kategoria:Miasto, Ukraina, OPS - aktualności

    Nieodpłatne porady prawne w Powiecie Będzińskim

Szanowni Państwo,

Od dnia 28 lutego 2022 r. przywrócona została stacjonarna forma świadczenia nieodpłatnych porad prawnych oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu będzińskiego.

Poniżej znajduje się wykaz punktów zawierający dokładne adresy oraz godziny ich działania.

Zapisy na porady odbywają się w godzinach pracy Starostwa Powiatowego pod numerem: 32 77 87 884 bądź mailowo: npp@powiat.bedzin.pl

Obsługa Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej/ Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego będzie realizowana w systemie hybrydowym tzn. klient w czasie umawiania się na poradę informuje, czy chce spotkać się z doradcą osobiście w punkcie, czy chce skorzystać z porady telefonicznej, podczas której w umówionym terminie z numeru zastrzeżonego zadzwoni do niego adwokat, radca prawny lub doradca obywatelski.

Na naszej stronie www.dogma.org.pl podane są numery do zapisów na porady udzielane przez prawników i doradców Stowarzyszenia „DOGMA”.

Uruchomiliśmy również dodatkowy numer telefonu/infolinii 79 88 69 599, pod którym: można uzyskać informacje na temat warunków i zasada korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej, poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji.

Poradnik prawny - odnośnik