• 14
    LIS 2023

  • Kategoria:Miasto

    Zapraszamy na jarmark adwentowy

Zapraszamy na tegoroczny jarmark adwentowy, który odbędzie się w piątkowy wieczór 15 grudnia oraz sobotnie przedpołudnie 16 grudnia na siewierskim Rynku.

zdjęcie

Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy zainteresowanych wystawców, przedsiębiorców, twórców ludowych i rzemieślników. Gmina Siewierz udostępni wystawcom teren na stoiska handlowe na płycie siewierskiego Rynku. Atmosferę świąteczną na scenie tworzyć będą występy artystyczne.   

Do współpracy zachęcamy szczególnie przedsiębiorców, którzy oferują tradycyjne wędliny, wypieki, warzywa, owoce, soki, miody oraz inne wyjątkowe produkty spożywcze, które będą mogły zagościć na świątecznych stołach.  

Potencjalnych wystawców zapraszamy do wystawienia swojego stoiska podczas jarmarku.

W tym celu, prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia wystawcy, którą można pobrać poniżej i przekazanie jej osobiście do Referatu Oświaty, Kultury i Promocji Urzędu Miasta i Gminy Siewierz przy ulicy Żwirki i Wigury 16 lub drogą elektroniczną na adres: promocja@siewierz.pl. Szczegółowych informacji dotyczących zasad i regulaminu udziału w jarmarku udzielimy pod nr. tel. 326499481.