• 02
    SIE 2012

  • Kategoria:OBIEKTY HOTELARSKE I GASTRONOMICZNE, Turystyka

    Złota Gęś Restauracje & Noclegi

Złota Gęś (ul. Warszawska 46) znajduje się w odległości 25 km od centrum Katowic i 15 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Katowicach – Pyrzowicach. Jest to nowy obiekt, oddany do użytku w 2005. "Złota Gęś" posiada 30 miejsc noclegowych w 2 i 3 osobowych pokojach o wysokim standardzie. Do dyspozycji klientów jest restauracja, co stwarza doskonałe warunki dla organizacji imprez integracyjnych dla małych firm lub kadry kierowniczej. Można też skorzystać z solarium, sauny, strzeżonego parkingu. W ofercie jest  również transport do lotniska, czy też w inne wskazane miejsce, a także atrakcyjne zniżki dla stałych klientów i grup turystycznych. Restauracja Oberża „Złota Gęś” ((ul. Warszawska 46, ul. Bytomska 59) oferuje potrawy przyrządzane według rodzinnych receptur, imprezy okolicznościowe do 30 osób, catering, możliwość dopasowania oprawy muzycznej do indywidualnych życzeń klienta.

Nazwa firmy:
Oberża Złota Gęś

Branza:
Hotelarstwo, Gastronomia

Adres:
ul. Bytomska 59, 42-470 Siewierz &nsash; restauracja
ul. Warszawska 46, 42-470 Siewierz – restauracja z ofertą noclegu

Telefon:
32 674 28 96 - restauracja
601 54 66 90 - restauracja z ofertą noclegu

Adres e-mail:
zlotages@gmail.com

Adres strony internetowej:
https://www.zlota-ges.pl/

Lokalizacja i dojazd do firmy:
Złota Gęś Restauracje & Noclegi usytuowana jest w Siewierzu ok. 15 min od Lotniska Katowice-Pyrzowice.​

Krotki opis prowadzonej działalności:

„Złota Gęś” (ul. Warszawska 46) znajduje się w odległości 25 km od centrum Katowic i 15 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Katowicach-Pyrzowicach. Jest to nowy obiekt, oddany do użytku w 2005. "Złota Gęś"  posiada 30 miejsc noclegowych w 2 i 3 osobowych pokojach o wysokim standardzie. Do dyspozycji klientów jest restauracja, co stwarza doskonałe warunki dla organizacji imprez integracyjnych dla małych firm lub kadry kierowniczej. Można też skorzystać z solarium, sauny, strzeżonego parkingu. W ofercie jest również transport do lotniska, czy też w inne wskazane miejsce, a także atrakcyjne zniżki dla stałych klientów i grup turystycznych.

Restauracja Oberża „Złota Gęś” (ul. Warszawska 46, ul. Bytomska 59) oferuje potrawy przyrządzane według rodzinnych receptur, imprezy okolicznościowe do 30 osób, catering, możliwość dopasowania oprawy muzycznej do indywidualnych życzeń klienta. Gwarancją świetnej kuchni i fachowej obsługi są korzenie hotelu i oberży, wywodzące się od siewierskiego lokalu, który powstał w 1945 roku.